İstanbul toptan poşet firması olarak poşet çeşidi anlamında oldukça geniş skalaya sahibiz. Günümüzde hayatın her alanında kullanılan poşetler bir çok kişinin işini kolaylaştırmaktadır. Hammaddesi genel olarak plastik olan  poşetlerin bir çok çeşidi bulunmaktadır.

Genelde firmalar tarafından özel olarak baskılar yaptırıp üretimi sağlansa da boş plastik ve ya hışır poşet görmek de mümkündür. Firmalar kendilerine özgü poşet kullanımına son yıllarda özen göstermektedir. Çünkü alınıp kullanılan he poşet sayesinde firmanın bilinirliği artmaktadır. Firmanın ücretsiz reklamını yapmış olan bu kişiler firmanın popülerliğinin artmasını sağlar.

Poşet Çeşitleri nelerdir?

21. yüzyıl itibariyle sıklıkla kullanılan poşetlerin birçok tercih edilme nedeni vardır. Kullanım kolaylığı, hafifliği, esnekliği ve kolay işlenebilir olması tercih edilme sebeplerinden bazılarıdır. Ayrıca geri dönüşüm imkanına sahip olması da büyük avantaj sağlamaktadır.

Çok farklı poşet modelleri vardır. Bunlardan bazıları;

 • Mağaza poşeti
 • Market poşeti
 • Baskılı poşet
 • Saplı poşet
 • Atlet poşet

Ana hatlarıyla yukarıda verilen poşetlere  ek olarak tıbbi poşet, kilitli poşet, buzdolabı poşeti, çöp poşetler, kargo poşetleri gibi çeşitleri de eklemek mümkündür. Kullanım alanı çok geniş olduğu için üretim anlamında da poşet çeşidi oldukça fazladır. Her mağaza, firma kullanım kolaylığı ve ekonomikliği sebebiyle poşetleri tercih etmektedir.

Poşetlerin birden fazla kez kullanım imkanı sağlaması da insanlar tarafından tercih edilme nedenleri arasındadır. Poşet çeşitlerinde en sık rastladığımız market poşetleridir. Market, manav ve pazarlarda sürekli bu poşetler kullanılmaktadır. Ayrıca bir eşyayı saklamada insanların  oldukça işini kolaylaştırmaktadır.

İstanbul Toptan Poşet İle Poşetin Kullanım Alanları Nerelerdir?

Poşetlerin çok fazla çeşidi vardır. Bu çeşit arasında kullanım alanını belirleyen faktör ise poşetlerin özellikleridir. Bu özellikler farklı alanlarda kullanım sağlarken maliyete de etki etmektedir. Örneğin sıradan bir Pazar poşeti düz, baskısız olurken bir mağazanın poşeti farklı model ve baskıda üretilmektedir. Çünkü firmaya özel olarak üretim yapılmaktadır. Bu da ekstra maliyeti beraberinde getirmektedir.

Baskılı ve renkli poşetler bir çok sektör tarafından tercih edilmektedir. Hem firmanın özel poşeti olması yansıra hem de geri dönüşüm imkanı sağlaması sebebiyle bir çok sektör  tercihini bu poşetlerden yana kullanmaktadır. Ayrıca kağıt poşetler de çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Doğaya zarar vermemesi ve daha şık bir kullanım sağlaması firmaların tercihini kağıt poşetten yana kullandırmaktadır.  Aslında bu sektörleri sınırlamak pek doğru olmayacaktı fakat en sık rastladığımız sektörleri listeleyelim.

 • Tekstil sektörü
 • Optik
 • Kozmetik
 • Gıda sektörü

Poşetlerin kullanım alanı olarak başka bir sektör de kargo ve lojistik sektörüdür. Kargolara özel olarak üretimi yapılan bu poşetlerin ağız kısmında yapışkanlı bir alana sahiptir. Her kargo şirketinin kendi adını ve reklamını taşıyan bu poşetler yapışkanlı bölüm sayesinde müşteriye gizlilik ve güven sağlamaktadır.

İstanbul Toptan Poşette  Poşetlerin Maliyeti Ne Kadardır?

Plastik poşetler makinalarda seri üretim şeklinde üretilmektedir. Daha hızlı bir şekilde üretimi yapılan poşetlerin maliyeti poşet çeşidi, baskılı olup olmaması, poşetin büyüklüğü gibi faktörlere göre değişmektedir.

İstanbul toptan poşet  olarak gerekli bilgiler doğrultusunda her firmanın bütçesine uygun poşet imalatı yapmaktayız. İstenilen model, tasarım ve kalitede poşet bulmak mümkündür. Poşetlerin ham maddesi plastik olduğu için poşet maliyeti uyguna gelmektedir. Ayrıca bu anlamda geri dönüşümün de katkısı büyüktür.

Firmalar daha düşük maliyetli poşet almak için bazen isteklerinden feragat edebilmektedirler. Çünkü her ürünün maddi anlamda bir bedeli bulunmaktadır. Hem kaliteli, baskılı, renkli ve firmaya özel bir poşet isteyip hem de fiyatının sıradan düz poşetler gibi olmasını beklemek gerçekten yersiz bir eklenti olur. Ama piyasa fiyatlarına göre İstanbul toptan poşet daha ekonomik maliyetler sunmaktayız. 

İstanbul Toptan Poşette Poşetlerin Üretim Aşamaları Nasıl Olur?

Günümüzde teknoloji her geçen gün gelişmekte ve makineler hayatımızın her alanında işimizi kolaylaştırmaktadır. Poşet üretiminde de bu makineler hem daha hızlı hem de daha kaliteli üretim yapılmasını sağlamaktadır. Böylece zamandan ve üründen tasarruf hem firmayı hem de alıcıyı maddi anlamda korumaktadır.

Poşet üretim aşamalarına gelecek olursak öncelikle müşterinin ihtiyacının belirlenmesi önemli faktördür. İhtiyaca göre belirlenen poşet modelinin ardından tasarım aşaması gelmektedir. Tasarımı bazen müşteriler hazır formda üreticiye sunarken bazen de yeni bir tasarım yapılmasını istemektedirler. Buna göre yeni bir tasarım isterse müşteri tercihi ve yönlendirmesi doğrultusunda ortak bir karara varıp tasarım aşaması tamamlanır.

Tasarımı tamamlanan poşet artık baskıya hazır hale gelmektedir. Makineler sayesinde baskısı yapılan poşetler uzun metrelerce bir bütün tabaka halinde olmaktadır. Baskının tamamlanıp kurumasından sonra kesim işlemi yapılmaktadır. Modele uygun kesim makineler tarafından kusursuzca yapıldıktan sonra poşet üretim aşaması bitmiş demektir.

Paketlenip müşteriye gönderilen poşetler artık kullanıma hazırdır. İstanbul toptan poşet  olarak hem şehir içinden hem de şehir dışından poşet siparişi alıp üretim sağlamaktayız.

İstanbul Toptan Poşet Olarak Poşetlerin Doğaya Zararını En Aza İndirgiyoruz

Plastik ürünlerin kullanım alanı arttıkça doğaya olan etkileri de sık sık gündeme gelmektedir. Poşetlerin çoğunluğu da plastikten yapıldığı için tartışmalara sebep olmaktadır. Ucuz olması sebebiyle bir çok sektör tarafından kullanılan plastikler doğada uzun yıllar kalmaktadır.” Plastik poşetler doğada kaç yılda çözünür?” sorusuna baktığımızda cevabımız maalesef 400-500 yıl arasında olmaktadır.

Bu konuda dikkat çekmek istediğim asıl konu plastiklerin doğada çözülmesi değil insanların bilinçlenmesidir. Çünkü üretilen her poşetin doğaya bırakılması söz konusu değildir. Plastik veya farklı atıklar karşısında elimizde en büyük avantaj geri dönüşümdür. Eğer biz insanlar bilinçli tüketici olup, geri dönüşümü hayatımızın her alanına yayarsak doğanın kirlenmesi gibi bir şey söz konusu olmayacaktır. Bilinçsiz bir şekilde doğaya bırakılan her poşet tabii ki çöp konumundadır. Bunun önüne geçmek için ailede, okulda, işyerlerinde eğitim verilip insanlar bilinçlendirilirse ortada problem kalmayacaktır.

Örneğin biz, İstanbul toptan poşet üretim esnasında ortaya çıkan poşet atıklarını geri dönüşüme ekleyerek doğaya zararı en aza indirmekteyiz. Ayrıca kâğıt poşet kullanarak da doğaya katkıda bulunan firma sayısı her geçen gün artmaktadır.

İstanbul Toptan Poşet Gözünden Poşet Kullanımında Geri Dönüşümün Önemi Nedir ?

Geri dönüşüm; kullanılamayacak atık durumda olan malzemelerin işlenip yeniden üretime kazandırılmasıdır. Geri dönüşümle ilgili her ülke farklı uygulamalar yapıp kanunlar, anlaşmalar yapmaktadır. Her birey doğaya zararı en aza indirgemek için geri dönüşüme önem vermelidir. Plastik poşetler de doğaya bilinçsiz bir şekilde bırakılırsa uzun yıllar doğada kalmaktadır. Doğada çözünmesi zaman alan poşetleri geri dönüşüme katabilirsek hem biz hem de doğa kazanacaktır.

Bazı firmalar kendi işyerlerinde geri dönüşümü büyük oranda gerçekleştirmektedirler. Böylece hem doğaya hem de kendi maliyetlerine katkıda bulunmaktadırlar. Son zamanlarda firmalar da doğa dostu poşet tercih etmektedirler. Yani daha kolay çözünme sağlayan maddeler barındıran poşetlerin kullanımı yaygınlaşmaktadır. İstanbul toptan poşet olarakbu poşetlerden de üretim yapmaktayız.  Doğa dostu olan firmamız İstanbul toptan poşet hem geri dönüşümü desteklemekte hem de bu anlamda poşet üretimi yapmaktadır.

İstanbul Toptan Poşet İle Firmalar Kendilerine Özel Baskılı Poşeti Neden Tercih Etmelidir?

Günümüzde reklam firmalar açısından büyük önem taşımaktadır. Bir çok firma reklama büyük pay ayırmaktadır. Firmaların kendi markalarına özel yapılan poşetleri kullanmaları da kendilerine büyük avantaj sağlayacaktır. En güzel reklam yöntemi olan poşet, firmadan ürün alan herkesin elinde olacağı için bir çok kişiye ulaşacaktır. Aslında reklam maliyetini de minimuma düşüren bir yöntemdir.

Örnek vermek gerekirse X giyim mağazasından alınan bir ürün poşetlenip müşteri sokağa adım attığı andan itibaren farkında olmadan o mağazanın reklamını yapmaktadır. Bir mağazanın poşeti caddede ne kadar çok dolaşırsa insanlar tarafından o mağazanın popülerliği artmaktadır.

Bir çok firma hem kalite, görüntü hem de reklam amacıyla kendilerine özgü logo ve baskıyla poşet satın almaktadır. Ayrıca bu poşetler daha ekonomik olmaktadır. Çünkü sıradan poşetler ince ve kalitesiz olduğu için müşteri açısından da memnuniyeti azaltmaktadır. İstanbul toptan poşet olarak her türlü logo tasarımı, poşet baskısı yapıp ve sizlere destek olabiliriz.

Firmaların Tercihi Takviyeli Poşetler Firmamız  İstanbul Toptan Poşette!

Takviyeli poşetler; poşetin tutulduğu alanda ekstra bir tabakaya sahiptir. Bu tabaka poşetin daha güçlü, sağlam olmasını sağlamaktadır. Farklı sektörler tarafından kullanılan takviyeli poşetler rahat bir kullanım sunmaktadır. Genellikle giyim mağazaları, eczaneler, aksesuar mağazaları tercih etse de farklı sektörler de kullanmaktadır.

Takviyeli poşetlerin avantajlarını inceleyelim:

 • Güçlendirilmiş sapı sayesinde kaliteli kullanım sağlar.
 • Duruş itibariyle markanızı ön plana çıkarır.
 • Farklı renk ve model çeşitliliği her zevke uygundur.
 • Sapının sağlamlığı sayesinde ağır malzeme taşımaya uygundur.

Takviyeli poşetler ile firmanızın reklamını en iyi şekilde yapabilirsiniz. Duruşu firma logonuzun net bir şekilde görülmesini sağlayacaktır. Bu da firmanızın bilinirliğini artıracaktır. Siz de tercihinizi takviyeli poşetten yana kullanmak isterseniz hemen firmamız İstanbul toptan poşet ile irtibata geçebilirsiniz.

Poşetlerin Genel Özellikleri Nelerdir ve Sektörlerde Kullanım Alanları Nerelerdir?

Poşetler kullanım alanının genişliği sayesinde her sektörde, her alanda kullanılmaktadır. Ve işlerimizi oldukça kolaylaştırmaktadır. Bu kadar sık kullanılan poşetlerin özelliklerini sıralayalım.

 • Hafif malzemeden üretilir.
 • Kullanım alanları çok geniştir.
 • Üretim maliyeti bakımından ekonomik bir materyaldir.
 • Ergonomiktir, büyük yer kaplamaz.
 • Tek kullanımlık değil, birden fazla kez kullanılabilmektedirler.
 • Geri dönüşümü yapılabilir ve böylece doğaya zarar vermez.

Tüm bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda poşetin hayatımızın merkezinde olması kaçınılmazdır. Ev, iş ve sosyal hayatımızda vazgeçilmez ürün olan poşetler İstanbul toptan poşet farkıyla size kolaylıklar sağlamaktadır.

İstanbul Toptan Poşet İle Evde Poşet Kullanımı Hangi Alanlarda Olmaktadır?

Poşet kullanım alanları olarak düşündüğümüzde genelde işyerleri ve farklı sektörler gelse de yaşam alanımız olan evde de sıkça kullanılan malzemelerin başında poşetler gelmektedir. Özellikle ev hanımlarının büyük yardımcısı haline gelmişlerdir.

Market ve ya mağazadan gelen poşetler de evde kullanıldığı gibi özellikle mutfakta da farklı poşetler kullanılmaktadır. Bunların başında çöp poşetleri gelmektedir. Farklı model ve renklerde olan çöp poşetleri evin tüm atığını toparlamaktadır.

Evde kullanılan başka bir poşet çeşidi ise buzdolabı poşetleridir. Normal ince poşet olabildiği gibi ağzı kapanabilen hava geçirmez ve ya vakumlu poşetler de karşımıza çıkmaktadır. Gıdaların tazeliğini koruyarak uzun süre dondurucuda ve ya buz dolabında saklama imkanı sağlar.

Kullanılmayan kıyafet, yastık, yorgan gibi malzemeleri de vakumlu poşetler sayesinde kolayca bir kenara kaldırabilir ve daha az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca dışarı çıkarken, bir malzeme taşırken evde bulunan market poşetleri ve ya mağaza poşetleri de işimizi oldukça kolaylaştırmaktadır.

Bu anlamda bakıldığında poşetin kullanım alanı her alana yayılmış olarak görmekteyiz. Bilinçli üretici olarak biz İstanbul toptan poşet, insanlar da bilinçli tüketici olup poşetin sağladığı tüm avantajlardan yararlanabiliriz.

Yumuşak Saplı Poşet  Ve Avantajları İstanbul Toptan Poşet Farkı İle

İstanbul toptan poşet firmamızhem kaliteli hem de oldukça fazla poşet çeşidi sunmaktadır. Bu çeşitlerin en çok tercih edilenlerinin başında yumuşak saplı poşetler gelmektedir.

Son derece sağlam olan bu poşetler bir çok sektörde kullanılmaktadır. Hem rahat taşıma imkanı sunarken hem de firmaya özgü üretimi mümkündür. Genel olarak yumuşak saplı poşeti hangi sektör daha fazla kullanır inceleyelim.

 • Tekstil firma ve mağazaları
 • Takı mağazaları
 • Eczaneler
 • Ayakkabı mağazaları
 • Restoranlar

Oldukça kullanışlı ve pratik kullanım sağlayan yumuşak saplı poşeti İstanbul toptan poşet farkı ile edinebilirsiniz. Güzel tasarımlarla firmanıza özel üretim sağlanacaktır. Yumuşak saplı poşetlerde model ve renk çeşitleri oldukça fazladır. Ayrıca boyut farklılıkları da tercihinize uygun olarak yapılmaktadır. Genelde giyim mağazaları ve ayakkabı mağazalarının ölçüleri yakın olsa da bir takı mağazasının ölçüleri daha küçük olmaktadır.

İstanbul Toptan Poşet Hangi Poşetleri Üretir?

İstanbul toptan poşet tecrübelerimiz  ve uzman çalışma ekibimiz sayesinde hemen her türlü poşet üretimi yapmaktayız. Her firmanın isteğine ve bütçesine göre uygun poşet imalatı yapılmaktadır. Bir çok firmaya özel poşetler üretilmektedir.  Firmanın kendi logo tasarımı olsun ve ya olmasın firmaya her türlü hizmet sağlanarak en iyi şekilde poşet üretilip teslimatı yapılmaktadır.

Bazı firmalar bütçe konusunda tedirginlik yaşamaktadırlar. Firmamız  İstanbul toptan poşet  ile kendi bütçenize uygun poşet sahibi olmanız mümkündür. Sektörünüze uygun bir biçimde poşet modeli seçilip isteğiniz doğrultusunda üretim yapılmaktadır. Üretime girilmeden önce mutlaka onayınız alınmaktadır. Karar değiştirseniz bile onay alınmadan üretime girilmez. Son verilen karara uygun üretim yapılıp poşetin size teslimatı gerçekleştirilir.

Sizin yapmanız gereken tek şey firmamız  İstanbul toptan poşet ile iletişime geçip poşetlerinizi beklemek olacaktır. Profesyonel ekibimizle hızlı bir şekilde üretim sağlanıp poşetleriniz tarafınıza gönderilecektir.

İstanbul Toptan Poşet Olarak Firmalara Neler Tavsiye Ederiz?

Firmalar genel olarak ne istediğini bilseler de bazen yanlış tercihlerde bulunabilmektedirler. Bu yanlış seçimler poşet seçimini etkilemektedir. Bu da dolaylı olarak firma kalitesini olumsuz yöne çekmektedir. Bu anlamda İstanbul toptan poşet olarak  müşterilerimize gerekli desteği sağlamaktayız. Çünkü tecrübeler doğrultusunda bazen müşteriye nazaran daha doğru kararlar verebilmekteyiz. Bu yönlendirmelerde müşteriler tedirginlik yaşasalar da sonucu gördükten sonra bu işi  İstanbul toptan poşet ile gerçekleştirdiği için  ne kadar doğru bir karar verdiğini anlamaktadırlar.

Örneğin teknoloji mağazası olan bir firma gelip ince, kolay yırtılabilen bir baskılı poşet türü istediğinde firmamız tarafından daha sağlam malzemeden yapılan yumuşak saplı poşetlere yönlendirilmektedir. İlk başta bu durumdan bazı müşteriler rahatsız olsa da burada amaç müşteri memnuniyeti ve poşetin kullanılabilirliğidir. Çünkü bu mağazadan ağır malzemeler de satın alacak olan müşteriler ürünlerini güvenle taşımak ister. Karşılıklı iletişim sağlanarak bu durumu müşteriye aktaran İstanbul toptan poşet personellerimiz sayesinde daha doğru karar alan müşteri de mutlu olacaktır.

Müşterinin memnuniyeti firmamızda ön plandadır. Çünkü bu alışveriş karşılıklıdır. Müşteri memnun kalmazsa o firmayı bir daha tercih etmeyecektir. Bu da hem sizi hem bizi etkilemektedir. Siz de kendi firmanızın poşet ihtiyacı için, biz  İstanbul toptan poşet  ile iletişime geçiniz. Size uzman ekiplerimiz ile tüm poşet serüveninizde gereken tüm desteği sağlayıp  ihtiyacınız olan poşeti size teslim etmekteyiz.