İstanbul hışır poşet, polietilen ham maddesinden üretilen bir poşet türüdür. Bu madde yoğun olarak kullanılır. Bu tarz poşetlere hışır poşet denilir. Adil üretim maddesi petrolünde ham maddesi olan, HDPE yani high desnity polyetylene maddesidir. Yalnızca ülkemizde değil, tüm dünyada yaygın olarak kullanılır. Diğer poşetlerle kıyaslandığı zaman, daha sert bir yapısı olduğu söylenebilir. Dayanıklılık oranı yüksektir. Esneme özelliği olduğu için kolay kolay yırtılmaz. Sağlamdır. Normalde şeffaf ve parlak bir yapıya sahiptir. Poşet üretim aşamasında içine farklı renklerde boya koyulduğu için, renkleri değişiklik gösterir.

Görüntü olarak atlete benzeyen İstanbul hışır poşet, oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Özellikle markete gittiğimiz Zaman, meyve ve sebze reyonlarında karşımıza çıkar. Rolü halinde bulunur. Genel de baskıları olmaz. Düz beyaz ya da parlak beyaz bir yapısı vardır. İnce olduğu için, tanıtım veya reklam amacı ile tercih edilmez

 Ülkemizde yaklaşık olarak, bir yılda 30-35 milyar arasında plastik poşet kullanımı olduğu söylenebilir. Hışır poşet bu alanda önemli bir paya sahiptir. Hışır poşet fırın ya da market gibi yerlerde her gün çok fazla kullanıldığı için, çok tüketilir. Firmalar genel olarak toptan aldığı için, çok fazla satışı olduğu söylenebilir. Hatta en fazla satılan ve üretilen poşet türüdür. İstanbul hışır poşet sipariş üzerine üretilir.

 Hışır Poşet Uzun Ömürlü müdür?

İstanbul hışır poşet genel de kullanıp atmak içindir. Bunun sebebi yapısının ince olması ve bu mantık ile üretilmiş olmasıdır. Kullanım alanına göre, farklı ebat ve ağırlıklar da üretimi mevcuttur. İhtiyaç duyulduğu sektöre göre daha kalın ya da İnce üretim yapılır. Kilogram hesabı olarak üretilir. Bu poşetlerin bir diğer özelliği de geri dönüşüm özelliğinin olmasıdır. Bu açıdan çok fazla iyidir.

Yapılan imalatında düzgün olması gerekir. Doğaya ve çevreye zarar vermeyecek içerikte olması önemlidir. Boyutları değişiklik gösterir. Küçük, orta, battal ve süper boyları bulunur. İstanbul hışır poşet, birçok özelliğe sahiptir. Müşterinin tercihine göre, renk, baskı, ölçü ve ya körüklü olması gibi detaylar belirlenir. Ürünleri taşımak için kullanılır.

Saklama açısından da tercih edilen bir üründür. Ya da ürünleri birbirinden ayırmak için de tercih edilir. Bazı kişiler ürün aldıktan sonra, yapısı dayanıklı olduğu için, ev de çöp poşeti olarak tercih eder. Her açıdan avantajlı ve kullanışlı olan ürünlerdir. Kullanım alanı da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.

Hışır Poşet Kullanım Alanları Nerelerdir?

Hışır poşet kullanımı alanı oldukça geniştir. Genel manav ve sebze reyonlarında görmek mümkündür. Özellikle fırınlarda ve kuruyemişçi gibi yerlerde çok fazla tercih edilir. Buralar için reklam amaçlı genel de baskılı bir üretim yapılır. Bu şekilde yoğunluğu daha fazla olur. Hışır poşet çok büyük bir ihtiyaçtır. Kaç adet olacağı, boyutunun en olacağı ve baskının kalitesi gibi detaylar çok önemlidir. Buna göre fiyat seçenekleri belirlenir. Genel de standart ölçüde olan hışır poşetler, rulo şeklinde satılır. İstanbul hışır poşet seçenekleri çok fazladır. Müşterinin isteğine göre özel özel ve seri bir üretim yapılır.

Kilo olarak da satışı mümkün olduğu için genel de koliler içinde 10 kg’ ilk paketler bulunur. Fiyatı ekonomik olduğu için d oldukça fazla bir talep vardır. Hafif günlük satın alınan ürünlerin kolay taşınmasını sağlar. Hemen yırtılmaması içinde kullanılan ham maddelerin iyi ve kaliteli seçilmesi gerekir. Poşet kalitesi hemen anlaşılır. Genel de bu tarz poşetlere çok ağır şeyler koymak doğru değildir. Ağır ürünleri çok fazla kaldırmazlar. Üretim öncesi mutlaka kullanım alanı dikkate alınıp, ona göre üretilmesi daha avantajlı olacaktır. Yani poşetin içine ve koyulacağı, son derece önemlidir.

Hışır Poşet Özellikleri Nelerdir?

• İstanbul hışır poşet özel bit madde olan polietilen maddesinden üretilir. Bu madde aynı zamanda petrolünde ham maddesidir.

• Hışır poşet kullanımı tüm dünyada yaygındır. Ülkemizde de en çok kullanılan poşet türlerinden biridir.

• F2 poşet türlerine göre daha ince ama daha serttir.

• Oldukça dayanıklıdır. Büyüklüğüne göre, içerisine birçok madde koyulabilir.

• Genel de düz olur, herhangi bir baskı yapılmaz. Parlak aynı zamanda da şeffaf bir görünümü vardır.

• Renkli değildir. İsteğe göre, üretim aşamasında boya kullanılıp, renkli olarak üretilmesi talep edilebilir.

• Hışır poşet ismini çıkardığı sesten dolayı ve atlet tipinde olmasından dolayı alır.

• Genel de marketlerde düz rengi görülürken, fırınlarda baskılı şekilde olur. Tanıtım amaçlı kullanılır.

• Plastik poşetler içerisinde en büyük paya sahip olan poşet türlerinden biridir.

Hışır Poşet Dayanıklı mıdır?

Hışır poşetlerin bilindiği üzere hafif bir yapısı vardır. İnce olarak üretildiği için, genel de küçük ve çok ağır olmayan şeyleri taşımak için kullanılır. Kullanıldıktan sonra, genel de atılır. Bazı kişiler çöp poşeti olarak da tercih eder. Müşterilerin isteğine göre, standart ya da özel olarak üretilirler. Kaliteleri ve kalınlığı değişiklik gösterir. Reklam amaçlı kullanılan hışır poşetler, genel de baskılı ve isimli olarak üretilir. Kilo hesabı satılır. Satış oranı çok yüksektir. Hangi alan için üretim yapılıyorsa, ona göre özellikler belirlenir.

Kullanıcı dostu ve çevre dostu olması da çok önemlidir. Geri dönüşümlü ürünlerdir. İçeriğinde doğaya zarar verecek, herhangi bir hammadde bulunmaz. Mini, orta ve küçük boyları bulunur. Hışır poşetler, günlük hayatta en çok karşınıza çıkan poşet türüdür. Çok fazla üretimi vardır. İsteğe göre telefon numarası, adres basılabilir. Firmayı ya da işletmeyi tanıtmak, müşterilerin aklında kalmasını sağlamak için kullanılır. İstanbul hışır poşet, körüklü ya da körüksüz olarak üretilebilir.

Hışır Poşetin Tercih Edildiği Alanlar

İstanbul hışır poşet günümüzde pek çok alanda tercih edilir. Her gün ekmek alırken, ekmek hışır poşette sunulur. Ayrıca markete gittiğimiz zaman karşımıza hemen meyve ve sebze alırken, hışır poşet çıkar. Baskısız olan poşetler çok fazla imal edilir ve kilo olarak satıldığı için de uygun fiyatlıdır. Bu yüzden en çok bu poşet türüne ihtiyaç duyulduğu söylenebilir.

Baskılı olan poşetlerin fiyatları daha pahalıdır. Bunun sebebi yoğun olarak hammadde kullanılmasından kaynaklanır. Üretimde adet sayısı, baskı kalitesi, kalınlık ve boyut gibi detaylar, fiyatları etkiler. Genel de rulo biçiminde satılır ve fiyatları herkese uyacak şekilde oldukça ekonomiktir.

Marketlerde sıklıkla manav reyonlarında, kuruyemişçilerde, fırınlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Baskılı olarak tercih edildiğinde biraz daha yoğunluğu fazla olan hammaddelerden imal edilen hışır poşetler kullanılmaktadır. Yapılacak adet, istenilen boyut, tercih doğrultusunda yapılacak ise baskı kalitesi ve şekline göre fiyat belirlemesi yapılır. Standart ölçülerde alınan hışır poşet atlet satışı genellikle rulo şeklinde yapılmaktadır.

Kilo olarak satın alındığında her kolinin içinde 10 kiloluk poşetler bulunur. Az alıma göre, çoklu alım daha avantajlıdır. Hafif ürünler kolay bir şekilde satılır . Kolay yırtılmaması ve başka amaçlarla da kullanmak için, içine çok ağır şeyler koymamak gerekir. Ürünün dayanıklılığı hammaddesi ile alakalıdır. Üretim için talep götürüldüğü zaman, ne için kullanılacağını belirtmek gerekir. İstanbul hışır poşet, genel olarak şeffaf bir yapıya sahiptir. Görüntü ve olarak dayanıksız gibi görünse de aslında dayanıklı ve esnek bir yapıya sahiptir. Körüksüz ve körüklü arasında da fiyat farkı bulunur. Şeffaf renk genel de standart üretimler de karşımıza çıkar.

Daha ekonomiktir. Farklı renklerde de talep edilebilir. Çok fazla bir renk seçeneği olduğu söylenemez. Genel olarak 5-6 renkte üretilebilir. Renkli poşetlerde boya kullandığı için, genel de renksiz ve şeffaf olanlar daha sağlıklı ve hijyeniktir. Bir hışır Poşetin ağırlığı, 7 ile 10 gr arasında değişiklik gösterir. Seri ve çok üretim yapılabilen bu poşet türleri, tüm dünyada ve ülkemizde ekonomik ve kullanışlı olduğu için, çok fazla talep görür.

Hışır Poşetin En Çok Kullanıldığı Yerler

İstanbul hışır poşet en çok ekmek taşımak için tercih edilir. Genel de fırınlar da çok fazla kullanılır. İçine ağır bir şey koyulduğu zaman çok çabuk yırtılır. Bunları sipariş verirken göz önünde bulundurmak gerekir. Hışır poşet siparişi ile bir defa da çok fazla poşet satın alabilirsiniz. Özellikle esnafların vazgeçilmezidir. Bu konuda hizmet veren pek çok firma bulunur. Hepsi kaliteli bir hizmet sunmaz. Bu yüzden poşet siparişi verirken mağdur olmamak için, firmanın kalitesine de özen gösterilmesi gerekir.

İstanbul hışır poşet bu alanda çok kaliteli bir hizmet sunar. İstediğiniz ölçü, renk baskı ve adet talebinde bulunabilirsiniz. En kısa süre de hazırlanır ve teslim edilir. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulur. Sipariş vermeden önce firmalar ile iletişime geçip, detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Hışır poşet ve klasik poşet arasında her açıdan farklılık bulunur. Özellikle fiyat konusunda değişiklik görülür.

Çoğu firma hışır poşete reklam ve tanıtım yapmak için ihtiyaç duyar. Bilindiği üzere bir gazeteye reklam vermek ya da sosyal medyadan bir reklam talep etmek, oldukça pahalı olacaktır. Hışır poşet ile reklam yapılabilir, işletmenizin insanların aklında kalmasını, kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Maliyeti düşüktür. Çok avantajlıdır. Poşetin üzere işletme ismi, adresi ve iletin numaralarını, bastırıp, akıllarda yer edebilirsiniz.

İstanbul hışır poşet çoğu firma tarafından tercih edilir. Ayrıca ek olarak logo basımı da yapılır. Bunlar özel üretim olduğu için, fiyatları yüksektir. Klâsik poşet tercih etmeyen kişiler, genel de değişik alternatifleri olduğu için, hışır poşet tercih eder. İstanbul hışır poşet birçok avantaja sahiptir. İstediğiniz gibi üretim yaptırabilirsiniz.

Hışır Poşet Fiyatları

İstanbul hışır poşet fiyatları da birçok kişi tarafından merak edilir. Fiyatlar değişiklik gösterir. Etkileyen pek çok husus ve detay vardır. Poşetin kalitesi, rengi, kaç tane olduğu, kilo fiyatı gibi detaylar, fiyatları arttırıp, azaltabilir. Hışır poşetin özellikleri buradaki belirleyici unsurdur. Yani müşterinin nasıl bit poşet istediği önemlidir. Poşetler arasında ne kadar farklılık olursa olsun, aşağı yukarı benzerlik gösterir ve kullanım amaçları aynıdır. Genel olarak uygun fiyatlı ürünlerdir.

Poşet imalatı tüm dünyada çok önemli bir yere sahiptir. Kullanımı çok fazla olduğu için, sürekli olarak seri üretim yapılır. İstediğiniz şekilde poşeti tercih ederek, toptan satın alabilirsiniz. İstanbul hışır poşet toptan satılır. Müşterilerine memnuniyeti için, çok hızlı bit şekilde üretim yapılır. Bu alanda hizmet veren birçok firma vardır. Öncelikle kişinin ihtiyacı olan ürünün belirlenip, daha sonra üretim yapılması gerekir. Toptan olarak İstanbul hışır poşet satın almak, çok büyük avantaj sağlar. İster firmaya giderek, isterseniz de İnternetten sipariş edebilirsiniz.

Neden Hışır Poşetleri Tercih Etmeliyiz?

Çoğu kişi neden İstanbul hışır poşet tercih edilmeli, bu sorunun cevabını arar. Öncelikle hışır poşetlerin üretim maliyeti düşüktür. Aynı zamanda çok kolay bir şekilde üretilir. Özellikleri de diğer poşetlere göre, çok daha fazladır. Bilindiği üzere mağaza Poşeti denilen ve LDPE Hammaddesinden üretilen poşetler, oldukça kalın bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda çok fazla kalitelidir. Dayanıklılığı yüksektir ve kolay kolay yırtılmaz. Bu yüzden bu poşetler hem pahalıdır hem de maliyeti yüksektir.

Kilo olarak satışı yapıldığı için, müşterilerin bütçesine çok fazla uymaz. Adet fiyatının ne kadar olduğu da çok önemlidir. İnce poşetler seri üretim için uygundur. Diğer poşet türlerine göre çok daha fazla üretilebilir. İstanbul hışır poşet fiyat bakımından diğer poşetlere göre, çok daha fazla avantaja sahiptir. Bir ekmek fırını göz önüne alındığında bir gün de belki d yüzlerce ekmek sayısı yapılır ve buna göre de poşet kullanılır. Bu yüzden daha pratik, ince poşetler tercih edilir.

Halk arasında hışır poşet yerine daha çok market poşeti tabiri kullanılır. Hışır poşeti açtığınız zaman çıkan sesten dolayı bu ismi almıştır. Diğer mağaza poşetleri ya da klâsik poşetler de bu özellik olmaz.  İstanbul hışır poşet alan kişiler hemen atmaz. Ürünleri ayırmak, saklamak içinde de kullanırlar. Genel de dayanıklı olduğu için, insanlar çöp koymak içinde tercih eder. Her açıdan avantajlı bir ürün olduğu söylenebilir. Aynı zamanda ucuz olması da talebi arttırmıştır.

Rulo Hışır Poşet

İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda en çok tercih edilen ve üretilen poşet türü, hışır poşettir. Birçok çeşidi vardır. Baskılı, düz, renkli, renksiz ve değişik ebatlarda üretilir. Kullanım alanı bu hususta çok önemlidir. Detayları belirler. Her sektör için çok önemli bir hâle gelmiştir. Fonksiyonel bir ürün olması, ekonomik olması ve üretiminin fazla olmasından dolayı hem firmaların hem de esnafların tercihi olmuştur. Hangi alan için ihtiyaç duyuluyorsa, o yönde özel üretim yapılma esnekliğine sahiptir. Diğer baskılı poşet türlerine göre satış oranı daha yüksektir. Bunun sebebi, rulo olarak, kilo hesabı satılmasıdır.

Kilo olarak alınan poşetler, çok daha uyguna gelir. En küçük boydan en büyük boya kadar, talepte bulunabilirsiniz. Firmalar müşteri isteklerini ve beklentilerini göz önünde bulundurur. En kaliteli ve hızlı üretim yapılır. İstanbul hışır poşet istediğiniz her özelliği göz önünde bulundurur. Körüklü, körüksüz, ele geçme, atlet gibi çeşitleri vardır.

Bunların hepsi fiyatlar üzerinde de oldukça etkilidir. Şekilleri ve ölçüleri de çok önemlidir. Ayrıca özel baskılar müşterilerin isteğine göre yapılır. Rulo İstanbul hışır poşet, en çok satılanlar arasında yer alır. Bir hışır poşette aranan en önemli özellik, sağlam ve dayanıklı olmasıdır. Ayrıca ihtiyaçlara cevap vermesi de çok önemlidir. Bu şekilde kullan at şeklinde değil, birçok defa kullanılabilir.

Hışır Poşet Ne Kadar?  

İstanbul hışır poşet fiyatları değişiklik gösterir. Her sektörde İhtiyaç duyulan bir poşet türü olduğu için, çok fazla üretim ve satış yapılır. Genel de fiyatları etkileyen, kilogramın ne kadar olduğu, baskı olup olmadığı, poşetin rengi ve büyüklüğü gibi detaylardır. Genel de çok fazla bir fiyat farkı olmaz. Herkesin bütçesine uyacak şekilde fiyat teklifleri sunulur. Eğer müşterinin özel bir istediği olursa, buna göre fiyatlar artış gösterebilir. Bu konuda hizmet veren çok geniş bir sektör vardır. Tüm dünyada yaygın olarak kullanılır. Detaylı bilgi için ve fiyatları ve öğrenmek için firmalardan hizmet almak gerekir.