Baskılı Poşet Buradan Alınır !

www.baskiliposetal.com

Poşet Baskı Makinesi

Flekso baskı yapmak için kullanılan bu makine baskılı poşet camiasında en çok kullanılan makinelerden birisidir. Tek renk yada çift renk toptan poşet imalatında kullanılmaktadır.

Kesim Makinesi

Baskısı yapılan poşetler ebatına, kalınlığına ve modeline göre ayarı yapılan bu kesim makinelerinde ölçeklendirilir. Kesilen poşetler kalıplar halinde paketlere yerleştirilir ve nakliyeye hazır hale getirilir.

Bodinoz (Ham Madde Eritme makinesi)

Bodinoz baskılı poşet ham maddesini eriten ve ardından rulo haline gelmesini sağlayan makinedir. İlk aşamada elektriksel akımdan geçirilir.

Baskılı Poşet İmalatından Görüntüler

Tek renk yada çift renk baskı yapabiliriz. Körük bilgisi vermeyi unutmayınız.

En iyi olduğumuz işi yapıyoruz

Baskılı toptan poşet imalatında yılların bizlere kazandırdığı tecrübe işimizi en iyi şekilde yapabilmemizde önemli bir etkendir. En yeni baskılı poşet modellerini ve üretim makinelerini yakından takip ediyoruz. Ekonomik toptan poşet imalatı için ham madde piyasasını da gözlemliyoruz. Ham madde alımlarımızı toptan yaparak fiyat ve kalite dengesini sağlamaya özen gösteriyoruz.

Özellikler

Dayanıklılık
Performans
Renk kalitesi
Model Çeşitliliği

Toptan Poşet İmalat Kurallarımız

 • Baskılı Poşet Tasarım

  Firmaların imajını en doğru ve en estetik biçimde yansıtabilmek için şık tasarımlar yapmak doğru renk seçiminde müşterilerimize yardımcı olmak

 • Doğru Model Seçimi

  Taşınacak olan ürünlere göre model seçmek ve ekonomiye katkı sağlayacak baskılı poşet çeşitini belirlemek önemli görevlerimiz arasındadır.

 • Dayanıklı Ham Madde

  Zorlu koşullara dayanabilen, kolay kolay yırtılmayan veya deforma olmayan ürünlerin imalatı öncelikli görevlerimiz arasında yer almaktadır.

 • Zamanında Teslimat

  Zamanında teslim edilmeyen ambalaj ürünleri firma sahiplerini zora sokar müşterilerin mağdur olmasına sebep olur. Bu sebeple 15 günlük termin süresini aşmamaya dikkat etmekteyiz.

 • Uygun Fiyat Aralığı

  Toptan poşet fiyatları müşterilerimizin en hassas olduğu konulardan birisidir. Uygun ve ekonomik baskılı poşet üretimimiz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Çalıştığımız Firmalar

Daha önce kullandığımız baskılı poşetlerin mukavemet gücü çok iyi değildi. Baskiliposetal web adresinden sipariş verdik ve doğru adreste olduğumuzu anladık.

Bu güne kadar hiç bir siparişimizde sorun yaşamadık. Tasarımımızı da en güzel şekilde yaptılar ve şu anda tasarımımızı hiç değiştirmedik.

Çok dayanıklı poşetler, nekadar ağır ürünkoyarsanız koyun yırtılmıyor. Uzun yıllar çalışmak isterseniz tercih edebileceğiniz bir poşet fabrikası.

Genellikle hassas ürün satışı gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple kalın baskılı poşet tercih ediyoruz. İstediğimiz ürünü bir kez tarif ettik ve istediğimiz gibi geldi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.