Baskılı Poşet Buradan Alınır !

www.baskiliposetal.com

Poşet Baskı Makinesi

Flekso baskı yapmak için kullanılan bu makine baskılı poşet imalatı camiasında en çok kullanılan makinelerden birisidir. Tek renk yada çift renk toptan poşet imalatında kullanılmaktadır.

Kesim Makinesi

Baskısı yapılan poşetler ebatına, kalınlığına ve modeline göre ayarı yapılan bu kesim makinelerinde ölçeklendirilir. Kesilen poşetler kalıplar halinde paketlere yerleştirilir ve nakliyeye hazır hale getirilir.

Bodinoz (Ham Madde Eritme makinesi)

Bodinoz baskılı poşet ham maddesini eriten ve ardından rulo haline gelmesini sağlayan makinedir. İlk aşamada elektriksel akımdan geçirilir.

Baskılı Poşet İmalatından Görüntüler

Tek renk yada çift renk baskı yapabiliriz. Körük bilgisi vermeyi unutmayınız.

En iyi olduğumuz işi yapıyoruz

Baskılı toptan poşet imalatında yılların bizlere kazandırdığı tecrübe işimizi en iyi şekilde yapabilmemizde önemli bir etkendir. En yeni baskılı poşet modellerini ve üretim makinelerini yakından takip ediyoruz. Ekonomik toptan poşet imalatı için ham madde piyasasını da gözlemliyoruz. Ham madde alımlarımızı toptan yaparak fiyat ve kalite dengesini sağlamaya özen gösteriyoruz.

Özellikler

Dayanıklılık
Performans
Renk kalitesi
Model Çeşitliliği

Toptan Poşet İmalat Kurallarımız

 • Baskılı Poşet Tasarım

  Firmaların imajını en doğru ve en estetik biçimde yansıtabilmek için şık tasarımlar yapmak doğru renk seçiminde müşterilerimize yardımcı olmak

 • Doğru Model Seçimi

  Taşınacak olan ürünlere göre model seçmek ve ekonomiye katkı sağlayacak baskılı poşet çeşitini belirlemek önemli görevlerimiz arasındadır.

 • Dayanıklı Ham Madde

  Zorlu koşullara dayanabilen, kolay kolay yırtılmayan veya deforma olmayan ürünlerin imalatı öncelikli görevlerimiz arasında yer almaktadır.

 • Zamanında Teslimat

  Zamanında teslim edilmeyen ambalaj ürünleri firma sahiplerini zora sokar müşterilerin mağdur olmasına sebep olur. Bu sebeple 15 günlük termin süresini aşmamaya dikkat etmekteyiz.

 • Uygun Fiyat Aralığı

  Toptan poşet fiyatları müşterilerimizin en hassas olduğu konulardan birisidir. Uygun ve ekonomik baskılı poşet üretimimiz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Baskılı Poşet İmalatı 

Baskılı poşet imalatı yapan firmamız olarak pek çok firma mağaza ve dükkan sahipleri için baskılı poşet üretiyoruz. Baskılı poşetler günümüzde birçok firmanın tercihidir.  firmalar baskılı poşet kullanarak düşük maliyetli bir şekilde reklam yapabilir. Ayrıca markalar isimlerini daha fazla kitleye ulaştırabilmek için baskılı poşet kullanıyor. Baskılı poşet imalatı yapan firmamızdan hizmet alarak sizde hizmetinizi ve markanızı geniş kitlelere duyurabilirsiniz.

Firmamız olarak baskılı poşet sektöründe uzun yıllardan bu yana faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Mağaza manav poşeti gibi her türlü poşete istenilen şekilde baskı uygulaması yapıyoruz. Poşet üzerine baskı yapılması farklı sektörlerden pek çok firma tarafından tercih ediliyor. Böylece firmalar her yerde kendi isimlerini tanıtma olanağına sahip oluyorlar.

Baskılı Poşet 

Baskılı poşet imalatı yapan firmamız olarak kaliteli ve dayanıklı baskılı poşetleri ekonomik fiyatları ile sizlere sunuyoruz. Baskılı poşetler son teknoloji makineler kullanılarak üretiliyor. Firmamız ile iletişime geçerek bu hizmeti uygun fiyatlar ile alabilirsiniz. Baskılı poşetleri kullanarak isminizin daha fazla öne çıkmasını sağlarsınız.

Mağaza gibi yerlerde baskılı poşet tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri reklamdır. Firmamızdan alacak olduğunuz baskılı poşetler ile sizler de ekonomik yoldan reklam yapabilirsiniz. Baskılı poşet imalatı yapan firmamız olarak sektörde kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Sizlerde bizimle iletişim kurarak ürün çeşitlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kaliteli Baskılı Poşet 

Baskılı veya baskısız olmak üzere piyasada görmüş olduğumuz poşetler hemen her yerde kullanılıyor. Bizlerde firmamız olarak bu doğrultuda geniş bir yelpazede baskılı poşet imalatı yapıyoruz. Marketler mağazalar ve manav gibi yerler bizimle iletişim kurarak poşetleri için baskılama yaptırabilir.

Firmamız olarak kargo poşetleri elbise poşetleri gibi ürünlerin üzerine de baskılama tekniği uyguluyoruz. Ayrıca yumuşak saplı poşet dijital baskılı poşet çeşitlerini de firmamızdan temin etmeniz mümkündür. Firmamız olarak kaliteli ve dayanıklı baskılı poşetleri avantajlı fiyatlarla müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Ekonomik Baskılı Poşet 

Pazarlama ve reklam tekniklerine bakıldığında poşetlerin geniş bir yeri olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu nedenle de bir firmaya da marka için poşetlerin üzerine baskı yaptırmak son derece önemlidir. Baskılı poşet imalatı yapan firmamız poşet üretiminin yanı sıra poşetlerin üzerine baskı uygulaması da yapıyoruz.

Firmamızdan satın alacağınız baskılı poşetler ile markanız daha bilinir bir hale gelir. Baskılı poşet üretimi konusunda tecrübe sahibi olan firmamız olarak geniş bir müşteri kitlesine hitap etmenize olanak sağlıyoruz. Baskılı poşetler ile markanızın veya firmanızın daha bilinir bir hale gelmesi sağlanır. Bu sayede kazancınız da da gözle görülür bir artış meydana gelir.

Baskılı Poşet Firması 

Baskılı poşet imalatı alanın da hizmet veren firmamız kaliteli üretimleri ile ön plana çıkıyor. Baskılı poşetlerde olması gereken en önemli özellik dayanıklılık ve kalitedir. Özellikle mağazalarda marketlerde ve manavlarda dayanıklı poşet kullanımı büyük önem taşır. Poşetin kaliteli olması müşterinin ürünlerini evine rahat bir şekilde götürmesine olanak tanır.

Kalitesiz bir poşet çabucak yırtılır ve ürünler yere dökülür. Firmamız olarak yeni nesil makineler kullanarak poşet üretimi yapıyor ve üzerine baskı uyguluyoruz. Firmamızda kullanılan son teknoloji ürünü makineler sayesinde dayanıklı ve uzun süre kalıcı baskıyı sahip olan poşetler üretilir. Firmamız ürünlerinde kaliteyi ve dayanıklılığı daima ön planda tutar. Poşetler üzerine görsel olarak en iyi şekilde baskı uygulamaları yapıyoruz. Poşet üzerine yapmış olduğumuz baskının kalitesi sayesinde yazılar ve görseller müşterilerin dikkatini çeker.

En İyi Baskılı Poşet 

Mağaza poşetleri üzerine baskı yaptırmak isteyen kişiler profesyonel bir baskılı poşet imalatı yapan firma ile çalışmalıdır. En iyi baskılı poşetleri sahip olmak için mutlaka iyi bir firma ile anlaşmak gerekir. Uzun yıllardır poşet sektöründe faaliyet gösteren firmamız olarak kalitemiz ve tecrübemiz ile öne çıkıyoruz. Firmamızda müşterilerimize birbirinden farklı poşet ve baskı çeşitleri sunulur.

Bu sayede istediğiniz modelde baskılı poşete sahip olmanıza imkan tanıyoruz. Firmamız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda poşet üzerine her türlü baskının uygulamasını yapar. Poşetler üzerine marka logo ya da görsel baskıları uygulanabiliyor. Firmamızın uzman ekibi ile iletişim kurarak istediğiniz görseli poşetler üzerine baskılama yaptırabilirsiniz.

Poşet Fiyatları 

Baskılı poşet imalatı  yapan firmamız olarak en kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz. Baskılı poşet fiyatları ürün özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Piyasada çok sayıda poşet türü görmek mümkün. Firmamızda da fiyatlar bu doğrultuda farklılık gösterebiliyor. Satın almak istediğiniz poşet türünü bizimle paylaşarak firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sizin talep etmiş olduğunuz baskının ne şekilde olduğuna bağlı olarak firmamız fiyat belirler. Poşet üzerine logo resim gibi baskılar yapılabildiği gibi isterseniz bir yazıda yazılabiliyor. Baskılı poşet imalatı yapan firmamızda net bir fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baskılı poşetleri toptan bir şekilde satın alarak çok sayıda ürünü ekonomik olarak temin edebilirsiniz.

Poşet Baskı 

Poşetler maliyeti ve üretimi ucuz olan basit ürünlerdir. Etkili bir şekilde kullanıldığında bu ürünler çok iyi bir reklam aracına dönüştürülebilir. Baskılı poşet imalatı yapan firma olarak markanız için sizin talebinize uygun bir şekilde kullanışlı ve kaliteli baskılı poşetler üretiyoruz. Firmamız olarak çok sayıda ürüne uygun fiyatlarla sahip olmanız için sizleri avantajlı seçeneklerimizi sunuyoruz.

Baskılı ya da normal poşet satın almak istediğinizde firmamız ile iletişime geçerek toptan ürün temin edebilirsiniz. Firmamızda fiyatlar açısından oldukça ekonomik ürünler mevcuttur. Poşet fiyatları baskı türüne ve çeşidine bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Firmamız olarak müşterilerimize her konuda destek oluyor ve onlara çözümler sunuyoruz.

Poşet Firması 

Baskılı poşet imalatı yapılan firmamız olarak üretim ve baskı sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Mağazalar ve firmalar bizimle iletişim kurarak istedikleri sayıda baskılı poşet yaptırabilir. Toptan baskılı poşet satışı ile istediğiniz kadar ürünü uygun fiyatlar ile satın almanız mümkündür.

Firmamızdan sipariş etmiş olduğunuz ürünleriniz kısa süre içerisinde hazırlanır ve tarafınıza ulaştırılır. Üretimini yapmış olduğumuz tüm ürünler son teknoloji ürünü baskılama makineleri kullanılarak imal edilir. Bu sayede yüksek kaliteye sahip olan dayanıklı poşetler üretilmiş olur. Firmamıza ait olan internet sitemiz üzerinden satışını yapmış olduğumuz ürünleri inceleyebilirsiniz.

Poşet Satışı 

Elbette herkes ekonomik yoldan poşet satın almak ister. Poşetlerin toptan bir şekilde satın alınması sizin için çok daha ekonomik olur. Baskılı baskısız olarak piyasaya sürülen poşetler fiyatlar bakımından da farklılık gösterir. Poşet satın alırken ürünün kalitesine dikkat etmek büyük önem taşır. Eğer poşet üzerine baskı yaptırmayı düşünüyorsanız bu durumda baskıda kullanılan boyanın kalitesine de dikkat etmek gerekir.

Bu nedenle poşet baskı yaptıracak olduğunuz firmayı iyi bir şekilde araştırmalısınız. Baskılı poşet imalatı yapan firmamız olarak son teknoloji ürünü makineler ve kaliteli boyalar kullanarak poşet üretiyoruz. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda istenilen ebatta ve istenilen renkte baskılı poşet imalatı yapıyoruz. Firmamıza internet üzerinden ya da telefon numaralarımızla ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız internet sitemizde mevcuttur.

Çalıştığımız Firmalar

Daha önce kullandığımız baskılı poşetlerin mukavemet gücü çok iyi değildi. Baskiliposetal web adresinden sipariş verdik ve doğru adreste olduğumuzu anladık.

Bu güne kadar hiç bir siparişimizde sorun yaşamadık. Tasarımımızı da en güzel şekilde yaptılar ve şu anda tasarımımızı hiç değiştirmedik.

Çok dayanıklı poşetler, nekadar ağır ürünkoyarsanız koyun yırtılmıyor. Uzun yıllar çalışmak isterseniz tercih edebileceğiniz bir poşet fabrikası.

Genellikle hassas ürün satışı gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple kalın baskılı poşet tercih ediyoruz. İstediğimiz ürünü bir kez tarif ettik ve istediğimiz gibi geldi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.