Hakkımızda

2000 yılından bu yana baskılı poşet imalatı hakkında tecrübe sahibiyiz. Uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip çalışma arkadaşlarımız ile en uygun poşet fiyatları ile kaliteden de ödün vermeden hizmet sunmaktayız. Her renk ebat ve kalınlıkta toptan poşet üretimi gerçekleştirebilmekteyiz. Fabrikamız haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz ve bizi istediğiniz zaman arayabilir baskılı poşet üretimi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özelliklerimiz

Tasarımda Kalite
İletişimde Kalite
Doğru Renk Seçimi
Zamanında Teslimat

TOPTAN POŞET MODELLERİ

Her işletmedinin imajına uygun baskılı poşet tasarımları ile taşıma torbaları üretmekteyiz.

Baskılı El Geçme Poşet

Baskılı El Geçme Poşet

Bilgisayarcı Poşeti

El geçme takviyeli f2 poşetler bilişim sektöründe hizmet veren firmalar tarafından da tercih edilen bir taşıma torbası türüdür. Bilgisayar satışı yapan şirketler laptop, bilgisayar ekranı gibi pahalı ürünlerin taşınabilmesi için el geçme mağaza poşeti siparişi vermektedirler.

Hışır Atlet Poşet

Hışır Atlet Poşet

Pastane Poşetleri

Baskılı hışır atlet poşet çeşitleri genellikle fırın, market, kasap, manav gibi işletmeler tarafından tercih edilir. Ağır olmayan gıda malzemeleri taşındığı ince üretilir ve kiloda adet miktarı fazla olması sebebi ile talep edilmektedir. Tek renk yada çift renk baskı yapılabilmektedir.

Atlet Mağaza Poşeti

Atlet Mağaza Poşeti

Elektrikçi Poşetleri

Atlet mağaza poşeti imalatı genellikle tekstil, elektrikçi, kırtasiye gibi işletmelerde yoğunlukla tercih edilmektedir. Yandan körüklü olduğu için iç hacmi oldukça geniştir. Bu sebeple içerisine daha fazla ürün konulabilmektedir. F2 ham maddesi ile üretildiği için oldukça dayanıklıdır.

Kulplu Baskılı Poşet

Kulplu Baskılı Poşet

Kuplu Mağaza Poşeti

Kulplu baskılı poşetler şık görünümü ve tasarımı sebebi ile genellikle mağazalar tarafından tercih edilmektedir. Baskılı poşet imalatı camiasında yumuşak saplı poşet diye tabir edilen bu taşıma torbalarında kulp kısmının kopmaması büyük önem taşımaktadır.

Mağaza Poşeti

Mağaza Poşeti

F2 Mağaza Poşeti

Mağaza poşeti imalatında istenilen ebatta üretim yapılabilmektedir. El geçme, kulplu ve atlet kesim modellerin yanı sıra kapaklı bantlı kargo poşeti modeli de yapılabilmektedir. Estetik bir görünüme sahip olması için en ile boy arasında en az 10cm fark olması gerekmektedir.

Pasta Poşeti Kulplu

Pasta Poşeti Kulplu

Kulplu Pastane Poşeti

Pasta poşeti yani diğer adı ile baklava poşeti özellikle pastaneler ve tatlıcılar tarafından tercih edilmektedir. Alttan körüklü üretilen bu tür baskılı poşetlerde pasta veya baklava kutularının zemine oturması sağlanmalı doğru bir hesaplama yapılmalıdır.