İstanbul Baskılı Hışır Poşet üretimimiz bulunur. Hışır poşetler petrol ham maddesinden imal edilen ürünlerdir. Yani yapısında yüksek yoğunlukla polietilen bulunur. Bu poşetler hışır poşet isminin yanında market poşeti ismi ile de bilinir. Hışır poşetler hem ülkemizde hem de tüm dünyada sıklıkla kullanılan poşet türüdür. Bu poşetler tüm firmalar tarafından tercih edilir. Firmamızdan kaliteli hışır poşet temin edebilirsiniz.  Bu poşetler oldukça uygun fiyatlı ürünler oldukları için işletmeler tarafından tercih edilir. Firmamız kaliteli hışır poşetleri toptan bir şekilde işletmeler ile buluşturur. 

İstanbul Baskılı Hışır Poşet Özellikleri Nasıldır?

İstanbul baskılı hışır poşet hafif ürünlerin daha rahat bir şekilde taşınmasına olanak sağlar. Bu ürünler çoğunlukla market gibi alanlarda tercih edilir. Uygun fiyatlı olan hışır poşetlerimiz bunun yanında son derece kaliteli bir yapıdadır. Bu poşetler ile daha çok hafif ürünler taşınsa da içerisinde bir ürün konduğu zaman hemen yırtılmaması gerekir. 

Hışır poşetlerimizin fiyatları uygun olsa da kaliteleri de gözle görülür şekilde iyidir. Poşetlerimiz market ve bakkallarda rahat ve sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek kalitededir. Ürünlerimiz uygun fiyatlı ve kaliteli olduğu için pek çok sektörde rahatlıkla kullanılabilir. 

İstanbul Baskılı Hışır Poşet Nerelerde Kullanılır?

Hışır poşetler çoğu sektörde rahatlıkla kullanılabilen ürünlerdir. İstanbul Baskılı hışır poşet ile ekmek, meyve, sebze, et ve aklınıza gelebilecek çeşitli ürünler taşınabilir. Bu poşetler kaliteli olsalar da çok ağır ürünler taşınmamalıdır. Firmamızdan güvenli bir şekilde hışır poşet temin edebilirsiniz. Bunun yanında satın almak istediğiniz bir ürünler ilgili bilgi almak adına firmamız ile de iletişime geçebilirsiniz. 

Firmalar reklam amacı ile çok fazla para harcar. Ancak bu reklamların kalıcı olabilmesi için sürekli olarak insanlar tarafından görünmesi gerekir. Hışır poşetlere yapılan baskılar sayesinde firmalar düşük bütçeli olarak reklam yapabilirler. Poşetler üzerine firmanızın logosunu ya da ismini bastırarak oldukça başarılı bir şekilde reklam yapmanız mümkündür. Hışır poşetler üzerine baskı tasarımlarını müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştiririz. Klasik hışır poşet istemeyenler için farklı renklerde poşet seçeneklerimiz de bulunur.

İstanbul Baskılı Hışır Poşet Fiyatları Nasıldır?

İstanbul Baskılı hışır poşet fiyatlarımız poşetin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Poşetin kalitesi, rengi, kaç adet istendiği gibi konular baskılı poşetlerin fiyatını doğrudan etkiler. Poşet fiyatlarımız istediğiniz hışır poşetlerin niteliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ancak yine de piyasa ile karşılaştırıldığında fiyatlarımız son derece uygundur. Poşet imalatlarında müşterilerimizin seçmiş olduğu plastik poşet seçeneklerini kullanırız.

Firmamızdan toptan olarak hışır poşet satın almanız durumunda fiyatlarımız çok daha uygun olacaktır. Firma olarak müşterilerimize her zaman ayrıcalık tanırız. Bu sayede ihtiyacınız olan ürünleri çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Hışır poşetlerimizi de toptan bir şekilde satın alarak kar elde edebilirsiniz. 

İstanbul Baskılı Hışır Poşet Neden Tercih Edilmelidir?

İstanbul baskılı hışır poşet pek çok olumlu özelliği nedeniyle tercih edilen ürünlerdir. Mağaza poşetlerinin ham maddesinde LDPE isimli ürün kullanılır. Bu nedenle bu poşetler diğerlerine oranla çok daha kalın ve dayanıklıdır. Bu hammadde kimyasal bakımdan ince yapılı poşet üretimine de müsait değildir.

Poşetler genelde kilo ile satıldığı için kiloda poşet adeti firmaların bütçelerine uygun olmalıdır. Hışır poşetler ince yapıda oldukları için kiloda daha yüksek adet satın alınabilir. Marketler, ekmek fırınları, manavlar günde binlerde hışır poşet kullanır. Bu nedenle bu tarz alanlarda hışır poşet daha çok tercih edilir. 

İstanbul Baskılı Hışır Poşet Nedir?

İstanbul baskılı hışır poşet yapımında yüksek yoğunluğa sahip olan polietilen malzeme kullanılır. Hışır poşet imalatında granül malzemeler özel makinelerde işlenir. Ardından bu malzeme rulo film haline getirilir. hışır poşet üzerine baskı yapılacaksa bu aşamadan sonra 60 cm eninde olan baskı makinelerinde firmalara özel baskı işlemi yapılır.

Rulolar baskıdan çıktıktan sonra kesme makinelerinde istenen ölçülerde kesilir. Ardından paketleme işlemi yapılır ve müşteriye sunulmaya hazır hale getirilir. Hışır poşetler, F2 poşetlere göre çok daha dayanıklıdır. Bunun yanında mat bir yapıları vardır. hışır poşet imalatında boya kullanılmaz. Bu nedenle parlak ve şeffaf bir görünümleri bulunur. yoğunluk farkı nedeniyle kilogramda daha fazla hışır poşet adeti satın alınır. 

İstanbul Baskılı Hışır El Geçme Poşetler

İstanbul baskılı hışır poşet kategorisinde yer alan el geçme poşetler de en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Bu poşetler, ayakkabı, giyim, kırtasiye, iletişim gibi farklı pek çok sektörde rahatlıkla kullanılabilir. Firmamız, işletmelerin talebine uygun olarak bu poşetleri körüklü ya da körüksüz bir şekilde imal edebilir. Farklı ebatlarda üretimi de mümkündür. bunun yanında farklı renklerde de imal edilebilir. el geçmeli hışır poşetlerin iki yüzüne de baskı işlemi yapılabilir. Bunun yanında hışır el geçme poşetleri orijinal ham maddelerden üretiriz. 

Hışır torbalar da genelde gıda üreticileri tarafından kullanılır. Tuz, bakliyat, şeker gibi ürün satan işletmeler için hışır torbalar uygundur. Bu ürünleri de müşterimizin talebine bağlı olarak körüklü ya da körüksüz şekilde üretebiliriz. hışır torbalar da farklı renklerde üretilebilir. bu torbalara çift taraflı olacak şekilde baskı işlemi uygulanabilir.

İstanbul Baskılı Hışır Poşet Takviyeli Yumuşak Saplı Poşetler

İstanbul baskılı hışır poşet ürünlerinden biri de yumuşak saplı olan poşet çeşitleridir. Ek geçmeli poşetlerin daha ağır ürünleri taşıyabilmesi adına tutulan yerlerine takviye yaparız. Bu şekilde üretilen poşetler hışır takviyeli yumuşak saplı poşet olarak isimlendirilir.

Hışır takviyeli poşetlerin üzerine aynı malzemeden sap yapılır. Bu şekilde üretilen poşet çeşitleri yumuşak saplı olarak isimlendirilir. Bu poşetler müşterilerimizin isteklerine bağlı olarak alttan körüklü şekilde de imal edilebilir. Yumuşak saplı poşetlerin iki tarafına baskı yapılabilir ve farklı renklerde üretimi de mümkündür.

İstanbul Baskılı Hışır Poşet  Atlet

İstanbul baskılı hışır poşet atlet modelleri de sıklıkla talep gören ürünlerimizden biridir. Bu ürünler yüksek yoğunluğa sahip olan polietilen malzemeden üretilir. Atlet hışır poşetler atlete benzer görünümleri ile bu şekilde isimlendirilir. Marketlerde sebze ve meyve reyonlarında genellikle atlet hışır poşet kullanılır. 

Atlet hışır poşetler ince yapılarından dolayı genelde baskılı olarak kullanılmaz. Yapısı çok ince olduğu için reklam olarak kullanılmaya uygun değillerdir. Atlet plastik poşetler Türkiye’de en çok kullanılan poşet modelleri arasında yer alır.

İstanbul Baskılı Hışır Poşet Atlet Ömrü Ne Kadardır?

Yapısı ince olduğu için İstanbul baskılı hışır poşet atlet daha çok kullan at olarak tercih edilen ürünlerdir. Bu poşetleri müşterilerimizin kullanacağı alanlara uygun olarak farklı ebatlarda üretiriz. Atlet hışır poşetler kullanılacağı alanlara göre kalın ya da ince bir şekilde üretilebilir. Hışır poşetlerin geri dönüşümü de mümkündür.

Hışır poşet atlet imalatımızı düzgün bir şekilde gerçekleştirdiğimiz için poşetlerimiz doğaya zarar vermez. Mini boydan süper boya kadar farklı ebatlarda atlet hışır poşetlerimiz bulunur. Müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda farklı renklerde, boylarda, ölçülerde, baskılı ya da baskısız, körüklü ya da körüksüz şekilde hışır poşet imalatımız bulunur. Hışır poşetler çoğunlukla ağır olmayan ürünlerin birbirinden ayrılması amacıyla tercih edilir. Bunun yanında evlerde çöp poşeti olarak da tercih edilebilir.

İstanbul Baskılı Hışır Poşet Atlet Nerelerde Kullanılır?

İstanbul baskılı hışır poşet atlet ürünleri çoğunlukla market gibi işletmelerde tercih edilen ürünlerimizdir. Bunun dışında, fırın, manav, kasap gibi farklı işletmelerde de kullanılır. Atlet hışır poşetler baskılı olarak üretilebilir. Baskı yapacağımız hışır poşetlerde yoğunluğu daha yüksek olan hammaddelerden imal edilen hışır poşetleri tercih ederiz. 

Firmamız istenen adet, tercih ve boyuta uygun olarak, baskı kalitesine ve şekline göre hışır poşetlerin fiyatlarını belirler. Ancak firmamızın hışır poşet fiyatları son derece uygundur. Standart ölçüsü bulunan hışır poşetlerin imalatını rulo olarak yaparız.

İstanbul Baskılı Hışır Poşet Satışlarımızı Nasıl Gerçekleştiririz?

İstanbul baskılı hışır poşet atlet satışlarımız çoğunlukla kilo bazında yapılır. Hışır poşetlerimizi müşterilerimize kilo bazında koliler ile satarız. Bu şekilde hışır poşetler çok daha ekonomik olacaktır. Genel olarak da uygun fiyatlı poşet çeşitleri olmaları nedeniyle pek çok işletme tarafından tercih edilirler.

Hışır atlet poşetler ile daha çok hafifi ürünlerin taşınması önerilir. Ancak yine de çok çabuk yırtılmaması adına üretiminde kullanmış olduğumuz hammaddeleri çok dikkatli bir şekilde seçeriz. Hışır atlet poşetler yüksek ağırlıktaki ürünleri taşımadığı için sipariş verilmeden önce nerede kullanılacağının iyi bir şekilde belirlenmesi gerekir.

İstanbul Baskılı Hışır Poşet Atlet Çeşitleri Nelerdir?

Genellikle şeffaf yapıda olan İstanbul baskılı hışır poşet atlet görüntüsü sebebi ile bu ismi almıştır. Hışır poşetlerimizi müşterilerimizin isteği doğrultusunda körüklü ya da körüksüz şekilde imal ederiz. Bunun yanında yine müşteri isteği doğrultusunda ürünlerimizi farklı renklerde de üretebiliriz. 

Hışır poşetlerimizi 6 farklı renkte imal edebiliriz. Şeffaf olan modeller daha hijyenik olması açısından daha çok tercih edilen ürünlerdir. Hışır poşetlerin bir tanesi yaklaşık 10 gr civarındadır.

İstanbul Baskılı Hışır Poşet Neden Bu Kadar Çok Tercih Edilir?

Hışır poşetler genelde eşya taşımak için tercih edilen ürünlerdir. Bunun yanında ürünlerin taşınırken nem, rüzgâr, yağmur gibi hava şartlarından korunmasına da olanak sağlar. İstanbul baskılı hışır poşet, atlet poşet ismi ile de tanınır. Hışır poşetlerimiz, marketlerde şarküteri ürünü satılar kasaplarda, balıkçılarda rahatlıkla tercih edilebilir. 

Daha çok manavlarda kullanılan hışır poşetlerimiz 13,5 mikron olma özelliğine sahiptir. bu poşet ince yapıda olduğu için kısa süreli taşımalarda daha çok tercih edilir. 23 mikron gibi çok daha kalın olan poşetlerimiz ile esnek ve dayanıklı yapıları ile bilinir. Bu poşetler ile çok daha ağır yapıdaki ürünlerin taşınması mümkündür. Hışır poşetlerimiz mikron bakımından çeşitli olmasının yanında ebat açısından da son derece çeşitlidir. Hışır poşetlerimizin fiyatlandırması aşamasında bu gibi özellikleri göz önünde bulundururuz. 

İstanbul Baskılı Hışır Poşet Modelleri ve Kullanıldıkları Alanlar

Hışır poşet veya atlet poşet olarak bilinen ürünlerimiz taşıma ve saklama amacı ile çeşitli alanlarda kullanılabilir. İstanbul baskılı hışır poşet ürünlerimiz süt ve yoğurt gibi direkt olarak tüketilen gıdalara temas etmediğinde ve uzun süreler güneş altında kalmadığında herhangi bir zararı yoktur.

Hışır poşetlerimiz aklınıza gelebilecek her türlü alanda rahatlıkla kullanılabilir. Poşetlerimizi kullanım alanlarına uygun olmaları açısından çeşitli modellerde ve özelliklerde üreterek satışa sunarız. Siyah hışır poşet, baskılı hışır poşet gibi farklı modellerde poşet çeşitlerimiz bulunur.

Baskılı olarak ürettiğimiz hışır poşetler görsel anlamda da ambalajın hoş bir görünüme sahip olmasını sağlar. Siyah hışır poşetler çoğunlukla alınan ürünün dışarıdan belli olmaması adına tercih edilir. Bu poşetler satın alınan ürünün doğrudan gün ışığına maruz kalmaması açısından da tercih edilir. siyah hışır poşet üretimlerimizde kaliteli boya kullanmaya özen gösteririz. Kaliteli boya kullanımı insan ve çevre sağlığı bakımından oldukça önemlidir.

İstanbul Baskılı Hışır Poşet Toptan Fiyatları

İstanbul baskılı hışır poşet genelde toptan olarak satarız. Bu poşetlerin fiyatları ürünlerin ebatlarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Firma olarak küçük boy hışır poşet, orta boy hışır poşet, büyük boy hışır poşet, battal boy hışır poşet imalatımız vardır. 

Hışır poşetler toptan bir şekilde alındığında fiyatları son derece uygun olur. Bu nedenle müşterilerimiz hışır poşetleri toptan olarak satın almayı tercih eder. Baskılı standart hışır poşetlerimiz yanında siyah hışır poşet modellerimiz de bulunur. 

İstanbul Baskılı Hışır Poşet Rulo Olarak Nasıl Üretilir?

Hışır poşetler günlük hayatımızda pek çok alanda tercih edilen poşet çeşitleridir. Bu poşetler sayesinde çeşitli ürünlerin güvenli bir şekilde taşınması sağlanır. İstanbul baskılı hışır poşet modelleri kullanılacak alanlara başlı olarak farklı ölçülerde imal edilebilir. Hışır poşetler ebatlarına ve dayanıklılıklarına bağlı olarak farklı alanlarda kullanılabilir. 

Hışır poşetler çok fazla tercih edilen ürünler olmaları nedeniyle baskılı ya da baskısız olarak üretilebilirler. Bu poşetler kullanıldıkları sektörlere göre işlevsel olmalarının yanında oldukça ekonomik olmaları ile de bilinir. Hışır baskılı poşet üretiminde kullanılacakları alanlara bağlı olarak hammaddeleri de değişiklik gösterir.

İstanbul Baskılı Hışır Rulo Poşetlerin Kullanım Alanları

İstanbul baskılı hışır poşet modelleri farklı pek çok sektörde kullanılabilen ürünlerdir. İçerisine konan ürünü güvenilir bir şekilde taşıyan bu poşetler aynı zamanda firmalar tarafından reklam aracı olarak da kullanılabilir. Baskılı hışır poşet modelleri müşteriler tarafından taşınırken firmanın isim, logo ve ambleminin daha bilinir olmasına katkı sağlar. 

Firmalar açısından poşetlerin görselliğinin yanında sağlam bir yapısının olması da büyük önem taşır. bunun yanında poşetlerin kolay bir şekilde taşınması da önemli bir konudur. Hışır poşetler kilo ya da koli ile toptan olarak satıldığı için fiyatları da son derece uygundur. Firmamızdan bu ürünleri oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. 

İstanbul Baskılı Hışır Poşet Ürünleri Özellikleri

İstanbul baskılı hışır poşet ürünlerinden 15 mikron ve altında olanları bakkal poşeti olarak da isimlendirilir. Bu poşetler manav, kasap gibi alanlarda daha çok kullanılır. Şeffaf yapıda olan bu hışır poşetler farklı ölçülerde üretilebilir. Bu ürünler paket içinde ve adetli bir şekilde satılmaktadır. bu poşetler çok hafif olduğu için kilo ile satıldığında çok fazla hışır toptan poşet satın almak mümkün olur. Bu açıdan da son derece avantajlı olan ürünlerdir.

Şeffaf hışır poşetlerin taşıyıcı bir kulpu bulunur. Bu nedenle bu poşetler atlet poşet olarak da isimlendirilir. Hışır poşetlerin körüklü ve körüksüz modelleri de vardır. Körüklü olan modeller daha fazla eşya taşınmasına olanak sağlar. 

İstanbul Baskılı Hışır Poşet İmalatı

İstanbul baskılı hışır poşet kilo ile satın alındığında daha uygun fiyatlıdır. Bu poşetler geri dönüşüme uygun olmaları nedeniyle doğayı kirletme gibi olumsuz özellikleri bulunmaz. Bunun yanında insan sağlığına da son derece uygun olan hammaddelerden imal edilir.

Şeffaf renksiz hışır poşetlerin yanında farklı renklerde hışır poşet modellerimiz de bulunur. bu renkli poşetler arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Genelde bakkal, marketlerin manav reyonu gibi alanlarda hışır poşetler kullanılır. Bu ürünler ince yapıda olmalarına karşın yırtılma durumuna karşı dayanıklı ürünlerdir. Firmamızdan baskılı ya da baskısız hışır poşetleri toptan olarak uygun fiyatlı satın alabilirsiniz. Hışır poşetlerimiz uygun fiyatlı olmasının yanında son derece kalitelidir.